top of page

Vasaras Aksesuāri
Vasarai kaut kā automātiski piestāv krāsas. Manuprāt pat tiem, kuriem patīk minimālisms, melns & balts – vasarā krāsas vairāk vai mazāk atradīs savu vietu. Tieši tā ir ar šīs vasaras aksesuāriem, rotaļīgās cepures un krāsainas rotaslietas, kas noteikti papildinās tēlu.

Tamborētas cepures un somas


Tamborējumi vienmēr ir licies, kas ļoti sievišķīgs un maigs. Manā garderobē tie parādās ļoti reti, taču izskatās, ka šī vasara to noteikti mainīs. Tamborētas somas un cepures ir vienas no tām lietām, kas šovasar mūs sagaida veikalu plauktos. Piedos rotaļīgāku un unikālāku noskaņu koptēlam. Šis noteikti ir, kas tāds ar ko mums var palīdzēt vecmammas, ar savām tamborēšanas prasmēm.


Zara cepure
ULTRAVIOLHAT one of a kind cepures:
Somas no Stradivarius

Bērnības hits - krāsainas rotaslietas


Vai atceries krāsainās pērlīšu rokassprādzes, ko pašas bērnībā mēģinājām sameistarot? Te nu mēs esam. Ko šādu bērnībā veidoju es pati un ir tik nostalģiski redzēt, ka šis, nu jau kā trends, nāk atpakaļ. Un esmu tikai par!@elinalauze

Šī krāsainā rokassprādze man prasija vien pāris minūtes, voila!Lauren Rubinski ir brends, ko atklāju tieši dēļ šīm krāsainajām rotaslietām.

Balenciaga

Galvas lakati


Es domāju, ka šis liekus komentārus neprasa. Esmu tos ļoti iecienījusi gan ikdienai, gan pludmalei. Galvas lakati sevī apvieno patīkamo ar lietderīgo -kamēr slēpsies no saules, tas lieliski kalpos kā vasarīgs aksesuārs.
@elinalauze


Toteme zīda lakats

Es ceru, ka pēc šī raksta tevi mazliet vairāk ievdesmoju aksesuāriem! :)


-Elīnabottom of page